0312 418 43 53 0212 438 06 16 info@avmiras.com.tr

Avmiras İş Sağlığı ve Güvenliği-Çevre Danışmanlık

AVMİRAS (Ticari Ünvan: Asaf Avcı İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitim Danışmanlık Mimarlık Mühendislik İnşaat  Turizm Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi) kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli hizmetlere adını yazdırmış ve ülke ekonomisine katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven; çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

AVMİRAS aşağıdaki maddeleri kendine ilke edinmiş bir şirkettir:

Bütünlük: Çalışanlarımız, paydaşlarımız, ekip arkadaşlarımız, rakiplerimiz ve toplumla olan iş ilişkilerimizde dürüstlük ve açık sözlülüğü amaç edinmekteyiz. Tüm eylemlerin en yüksek etik standartlara dayandığından emin olmak için işimizi yasalar çerçevesinde yürütüyor ve kişisel sorumluluğu arttırıyoruz.
Saygı: Diğer insanlara, bize davranılmasını istediğimiz gibi davranarak kişisel haysiyete özen gösteriyor ve fikir farklılıklarına karşı anlayışlı davranıyoruz. Bireyselliğe, kişisel tecrübeye ve değişik kalıtımlara saygı duyarak gelecek değerin farkındayız. 
Ekip Çalışması: Ekiplere değer veriyoruz çünkü onlar güveni, açıklığı, meydan okumayı, fırsatı ve büyümeyi geliştirir ve ilerletir. Karmaşık sorunlara, gerekliliklere ve taleplere yüksek, değerli çözümler sağlamak için birbirimizle ve paydaşlarımızla birlikte çalışıyoruz. 
Kalite: Kalitenin ve sürekli süreç gelişiminin, ürün ve hizmetlerimizi geliştirme, üretme ve destekleme tarzımız için temel olduğuna inanıyoruz. Müşteri odaklı çalışarak, yaptığımız tüm işlerde beklentileri karşılama ve yükseltme gayretindeyiz.
Yenilik: Yaratıcı düşünme, özgün fikirler ve pratik çözümler yoluyla mükemmellik yolunda kendimizi geliştiriyoruz. Çalışanlarımızı yaratıcı, becerikli ve üretken olmaları için teşvik ediyor, onları fark ediyor ve ödüllendiriyoruz.
Vatandaşlık: Yaptığımız işin getirilerini, yaşadığımız ve çalıştığımız toplumlara geri veriyoruz. Çevreye saygılı bir bilinçle hizmet veriyor ve global piyasada iyi bir tüzel kişi olmak üzere dünyayı daha iyi bırakmak için çabalıyoruz. Yasalara uyarak kendi etik prensiplerimize göre çalışmakta ve kendimizi kusursuz bir şekilde yönetme çabası göstermekteyiz. AVMİRAS’ın sektör içinde oluşturduğu kalite ve ün her bir çalışanının ve iş yaptığımız herkesin kişisel bütünlüğüne dayanmaktadır.
Etik Değerler: AVMİRAS olarak hedefimiz, mükemmelliyetçiliğimiz ile en yüksek etik standartlara olan bağlılığımızı her zaman ön planda tutmaktır. AVMİRAS’ta paydaşlar ve çalışanlarla olan tüm iş ilişkilerimiz bir bütünlük ve güven temeline dayanmaktadır. Bizim başarımız her bir bireyin bu kalıcı değerlere olan bağlılığına tabidir ve hiçbir başarı bu etik davranışa gölge düşüremez.